Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
085
Csoport :
020
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 13:20
B Oradea Atg.Decebal 13:26
C Oradea Calea Aradului 13:28
D Sintandrei 13:34
E Palota 13:37
F Tarian 13:44
G Giris de Cris 13:48
H Toboliu 13:55
I Cheresig 14:05

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cheresig 8:30
B Toboliu 8:40
C Giris de Cris 8:47
D Tarian 8:51
E Palota 8:58
F Sintandrei 9:01
G Oradea Calea Aradului 9:07
H Oradea Atg.Decebal 9:09
I Oradea Atg. Intrans 9:15

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Cheresig Detalii
07:30 05:45 Lásd a járat részleteit
14:30 08:30 Lásd a járat részleteit
16:30 15:30 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
15:30 12:40 Lásd a járat részleteit
11:40 06:30 Lásd a járat részleteit
19:55 17:30 Lásd a járat részleteit
02:00 20:45 Lásd a járat részleteit
07:30 05:40 Lásd a járat részleteit
15:30 14:15 Lásd a járat részleteit
19:55 17:00 Lásd a járat részleteit
02:00 20:45 Lásd a járat részleteit