Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Tesan Prest SRL
Az útvonal kódja :
085
Csoport :
020
Teljes távolság :
26 km
Teljes távú jegy ára :
10.00 RON
Közlekedési napok :
Szombat Vasárnap
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 15:30
B Oradea Atg.Decebal 15:36
C Oradea Calea Aradului 15:38
D Sintandrei 15:44
E Palota 15:47
F Tarian 15:54
G Giris de Cris 15:58
H Toboliu 16:05
I Cheresig 16:15

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Cheresig 14:15
B Toboliu 14:25
C Giris de Cris 14:32
D Tarian 14:36
E Palota 14:43
F Sintandrei 14:46
G Oradea Calea Aradului 14:52
H Oradea Atg.Decebal 14:54
I Oradea Atg. Intrans 15:00

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Cheresig :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Cheresig Detalii
07:30 05:45 Lásd a járat részleteit
14:30 08:30 Lásd a járat részleteit
16:30 15:30 Lásd a járat részleteit
05:30 04:40 Lásd a járat részleteit
15:30 12:40 Lásd a járat részleteit
11:40 06:30 Lásd a járat részleteit
19:55 17:30 Lásd a járat részleteit
02:00 20:45 Lásd a járat részleteit
07:30 05:40 Lásd a járat részleteit
13:20 08:30 Lásd a járat részleteit
19:55 17:00 Lásd a járat részleteit
02:00 20:45 Lásd a járat részleteit