Judetul Bihor

BIHAR MEGYEI TANÁCS

Bihar megyei menetrend szerinti személyi közszállitási Szolgálat
modal.loading...

Oradea Atg. Intrans ⇒ Saniob ( Menet - Jövet )

Vonal részletei

A járat üzemeltetője :
SC Cenalos Impex SRL
Az útvonal kódja :
018
Csoport :
006
Teljes távolság :
39 km
Teljes távú jegy ára :
RON
Közlekedési napok :
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Árak :

Útvonal részletei Menet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Oradea Atg. Intrans 6:30
B Oradea Gara CFR 6:36
C Oradea Bd.Stefan cel Mare 6:38
D Biharia 6:48
E Cauaceu 6:51
F Salard RAM 7:02
G Fegernic Nou 7:08
H Ciuhoi Ram. 7:10
I Ciuhoi 7:13
J Saniob 7:18

Útvonal részletei Jövet

# Megálló Megállóba érkezési idő
A Saniob 7:45
B Ciuhoi 7:49
C Ciuhoi Ram. 7:52
D Fegernic Nou 7:54
E Salard RAM 8:01
F Cauaceu 8:12
G Biharia 8:14
H Oradea Bd.Stefan cel Mare 8:24
I Oradea Gara CFR 8:27
J Oradea Atg. Intrans 8:33

Más járatok az útvonalon Oradea Atg. Intrans ⇒ Saniob :

Indulás Oradea Atg. Intrans Indulás Saniob Detalii
19:15 17:15 Lásd a járat részleteit
16:00 00:01 Lásd a járat részleteit
12:30 14:00 Lásd a járat részleteit